Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

středa 30. září 2015

Reprezentační trenér Vrba začíná podléhat tlakům mocných

Trenér reprezentace Pavel Vrba včera asi dostal od Pelty obuškem takovou ránu, že naplno naletěl na sparťanské vidle, které mu nastavili pražští novináři. Ti si zřejmě dali závazek, že srazí na kolena Viktorii Plzeň. Dlouho nebyli v jeho plnění jednotní (Berbr, Damková, Koubek) až se podařilo naplno rozjet štvanici na reprezentačního obránce Davida Limberského. Povedlo se jim už zastrašit i trenéra Vrbu.

Místo aby si český fotbal v klidu užíval skutečnosti, že národní tým vedený Pavlem Vrbou postoupil na Euro 2016 už v předstihu a že zbývající zápasy s Tureckem a v Nizozemsku budou jen milými dohrávkami, jež jsme si mohli užít pěkně v klidu, řeší se tu - a zcela zbytečně - duševní problémy pražských novinářů.

Vrba by snad měl řešit to, co se děje v reprezentačním týmu, nikoli civilní přestupky hráčů. Stejně tak novináři. Není to tak dávno, co letělo domů letadlo  z Monte Negra s bandou opilců, přesto to žádný pisálek nerozmazával, protože se to týkalo i hráčů ze Sparty. Vyřadil by Vrba z reprezentace hráče, který by působil v jiné lize než české? Byl někdy například potrestán Baroš za výstřelky a porušení zákonlů v zahraničí?

Je tedy pravděpodobné, že předseda Pelta trenéru Vrbovi prostě a jednoduše nařídil, že se Limberský v této nominaci ocitnout nesmí, a Vrba se nechce na veřejnosti přiznat, že je Peltův poskok..  

Žádné komentáře:

Okomentovat