Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

sobota 24. října 2015

ČR a její mezinárodní pověst

Zatímco většině Čechů vůbec nevadí věznění a týrání uprchlíků, včetně dětí, v českých uprchlických věznicích a kritiku z OSN bagatelizují, nebo rasisticky odmítají brát jordánského vysokého komisaře OSN pro lidská práva vážně, evropští politikové jsou Českou republikou šokováni.

Čeští xenofobové a rasisté ve své iracionální, rasistické protiuprchlické hysterii ovládli český mediální prostor a bagatelizují velmi vážnou kritiku OSN, zaměřenou na porušování lidských práv vězněním uprchlíků v České republice. Velká část ostatních obyvatel ČR je natolik uzavřena do národního smrádku a teplíčka, že si neuvědomuje, jak obrovskou škodu protizákonným vězněním uprchlíků napáchal pověsti České republiky třeba ministr vnitra Chovanec. Štěstím pro ČR je, že Miloš Zeman už ve světě není brán vážně, tak jako nebyl Václav Klaus, stává se metaforou idiocie a trapnosti.


Občané ČR si neuvědomují, že si opravdu zahrávají s ohněm. Relativně malý stát, jako je Česká republika, potřebuje k svému ekonomickému životu rozumnou spolupráci se spojenci. Pokud  lidem nevadí, že země o sobě vytváří pověst Severní Koreje ve střední Evropě, nemohou počítat s tím, že ČR bude vyhledávaným ekonomickým partnerem, že v době přebytku bude o zboží z rasistické země zájem. ČR už dnes nemá žádného spojence kromě maďarského nacionalistického vůdce Viktora Orbána. Zemanovo oblíbené Rusko nikdy spojencem nebylo a nebude, vždy jen podmanitelem. (Jiří Krž, 24.10.2015)

Žádné komentáře:

Okomentovat