Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

neděle 18. října 2015

Miloš Zeman se nezbláznil

Miloš Zeman se nezbláznil. Miloš Zeman duševní nemoc jen hraje, protože žádný běžný chovanec jistého ústavu by tak úspěšně nedokázal šířit poplašné zprávy. Povzbuzován prosťáčky, kterým chybí elementární společenskovědní vzdělání a gramotnost, Zeman na svých výjezdech po českých regionech bez problémů servíruje zkaženou tlačenku s kyselým pivem. A šedo-rudá masa to hltá. Vždyť je to zadarmo.

Miloš Zeman, sice fyzicky zdecimovaný člověk, přesto je naprosto jedinečným a velmi dobře čitelným ztělesněním současné atmosféry, která opět posunula Českou republiku do sémantického prostředí "východní Evropy". S jeho vydatnou pomocí se totiž projektuje stavba nové železné opony. Také jeho zásluhou se s českými politiky už dneska vážně baví jen Moskva a Peking. Co bude na konci jeho volebního období? A to prý chce znovu kandidovat.

Je pravděpodobné, že jsme se ještě nedočkali úplného odhalení skutečného smýšlení Miloše Zemana. Český prezident si toto očekávání v záchvatu nějaké filozofické myšlenky vysloveně vychutnává a s každým dalším výrokem dává najevo, jak si libuje v tom chrochtavém souznění, jež kázání písma lidové demagogie vyvolává. (Jiří Krž, 19.10.2015)


Žádné komentáře:

Okomentovat