Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

sobota 28. listopadu 2015

Prezident, muž z lidu prostého slovanského

Zemanova neoblíbenost ve vědeckých, intelektuálních i studentských kruzích je maximální a není to žádným tajemstvím. Poté, co odmítl celou řadu kandidátů jmenovat profesory, měl nyní příležitost pomstít se i studentům. Albertov byl obklíčen policejními kordony a ozdoben gigantickým plakátem "Ať žije Zeman!"

Lesk celé akci Zeman dodal tím, že vedle sebe postavil xenofobního fanatika jménem Martin Konvička. Co tím sledoval?  Co mělo toto protiislámské povykování společného se 17. listopadem 1939 a 17. listopadem 1989? Nic. Byl to jeden ze Zemanových trucpodniků.

Zeman sice tvrdí, že 17. listopadu 1989 se tehdejších studentských protestů zúčastnil, ale nikdo ho tam neviděl. Kdo uteče, vyhraje. Nebylo to prvně ani naposled, co projevil zbabělost a použil zadní vrátka. Měl zřejmě tenkrát strach z možného zatčení kvůli příživnictví. Byl totiž nezaměstnaným. Agrodat, kde pracoval jako prognostik, ho předtím propustil kvůli porušování pracovní kázně - lidově řečeno kvůli chlastu. On sám tvrdil, že byl propuštěn z "politických důvodů". Jeho tehdejší spolupracovníci prý potvrdili jen to, že o Zemanovo propuštění se postaral výlučně "alkohol z likérky komunistického státu".Žádné komentáře:

Okomentovat