Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

pátek 13. dubna 2018

Slovenský finančník zmlátil manželku a kandiduje na prezidenta


V pondělí se má v Bratislavě uskutečnit tisková konference, jejímž  tématem  má být "zásadné vyhlásenie Imricha Béreša“. Pozvánky mimo novinářů obdrželi i bývalý arcibiskup Bezák a herec a politik Kňažko. Béreš pravděpodobně oznámí kandidaturu na prezidenta.

Béreš byl do roku 2003 poslance za ANO. Měl tehdy velké ambice stát se předsedou strany, ale dostal se do konfliktů ve straně. Odešel proto z politiky a stal se šéfem Prvej stavebnej sporiteĺne.

Ještě Béreš ani neoznámil kandidaturu na slovenského prezidenta a už má problémy s novináři, kteří zjistili, že 26. února 2003 surově napadl tehdejší manželku Zuzanu. Ta byla krátce před polednem přijata se zraněním na pohotovosti nemocnice na Kramároch, kde při ošetření uvedla, že zranění jí způsobil manžel Imrich Béreš.

Jak Béreše může tato nepříjemná událost z minulosti poškodit, nelze zatím odhadnout. Ve voličích se těžko vyznat. V ČR by jistě takovouto morální špínu prezidentského kandidáta naopak spousta voličů hodnotila kladně. Zmlátit manželku málokdo dokáže. Českému voliči morálka nic neříká, imponuje mu třeba politikova příslušnost k StB nebo opilé hledání rovnováhy nad symboly české státnosti. Slovenský volič už se sice poučil, vyhnal Mečiara, Fica a další, ale nyní je rozzlobený  a může dělat nepochopitelné věci.
Zdroj:Denník N

Žádné komentáře:

Okomentovat