Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

středa 15. listopadu 2017

Národu imponuje Zeman jako ničitel oponentů

Z průzkumů veřejného mínění vyplývá, že Zeman asi vyhraje první kolo prezidentských voleb, ve druhém bude ohrožován Jiřím Drahošem, bývalým prezidentem České akademie věd, který už nyní zřejmě má nejvíc podpisů i finančních příspěvků. 

Zemana  "obdivují bývalí nepřátelé" a nenávidí mnozí jeho blízcí spolupracovníci z ČSSD. Zejména ho obdivuje Jan Zahradil z ODS. "Zeman je člověk s dlouhou pamětí a nic neodpouští," tvrdí Zahradil.   "Podařilo se mu zničit všechny své bývalé politické oponenty." Právě to ničení, pokoření a odstranění konkurenta  vzrušuje nejvíc Zahradila i nemalou část agresivní veřejnosti, která by tak ráda někoho slabého a bezmocného týrala, vyháněla, okrádala a zabíjela, která tak touží po tom vidět krev. 

"Zeman používá nejnižší emoce k tomu, aby rozděloval národ. Vyvolal u lidí strach z imigrantů a pak si začal hrát na jejich ochránce. Vzestup populistických stran  a rozdělení společnosti velkou měrou vyvolal právě on," říká Jiří Dienstbier.

Lidovci veřejně podpořili Drahoše. To je velká chyba, která může nejvážnějšího Zemanova konkurenty poškodit. Lidovci totiž nepatří k těm stranám, které už z principu těží z agresivity, z napadání a jakékoli poškozování kohokoli, proto je, podobně jako TOP09, postkomunistická luza nemůže ani cítit. Krvelačný národ  totiž nechce na Hradě mít kladeče věnců, ale pomstychtivého diktátora, který bude plnit zvrhlá přání lidu přebíhajícího houfně od jedné agresivní strany ke druhé.

Žádné komentáře:

Okomentovat