Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

úterý 26. prosince 2017

Čapí hnízdo bez dotací EU

Evropská komise vyzvala Českou republiku, aby Čapí hnízdo vyjmula z programu ROP. Ministerstvo financí o tom rozhodne za dva měsíce. Co je ve zprávě OLAFU „český úřadům“ napsáno, stále ještě veřejnost neví. Ale nic nenaznačuje, že by se to veřejnost měla v dozvědět.

Jsou vánoční svátky, potom oslavy konce starého roku a začátku nového, proto veřejnost vzkřikne: už nám s tím dejte pokoj! Česká vláda vrátí 50 dotačních milionů do Bruselu a nahradí je Čapímu hnízdu ze státního rozpočtu ČR. Babišovo letovisko nebude už dotovat EU, nýbrž čeští voliči. Všechno bez bolesti Vyšetřování Babišova dotačního podvodu už tedy nebude pokračovat, protože už nebude žádná dotace EU.

Naopak začne hledání neznámé mafie, která to vše proti Babišovi narafičila. Bude se hledat spojení  politiků starých stran s mafií. Dvouměsíční odklad, který vyhlašuje ministerstvo financí, je nesmírně důležitý.To je pravá doba na to, aby Čapí hnízdo bylo důkladně zameteno pod koberec.  Babiš zatím konsoliduje vládu, neboli jí posilní o přeběhlíky odkudkoliv. Komunisti a okamurovci budou přikyvovat v pozadí.

Vznikne vláda s důvěrou, protože Babiš už nebude vyšetřován, což demokratům usnadní vstup do Babišovy vlády. Bude také zvolen nový prezident.  Babiš by jistě raději na Hradě viděl někoho poslušnějšího, než je Zeman, někoho, kdo chytře dokáže Čapí hnízdo vymazat z medií. Národ se v každém případě, za jakéhokoli prezidenta, bude radovat, Babiše milovat a souhlasit s jeho státnickým umem. Na pláč nepomyslí, na ten je času vždycky dost.

Žádné komentáře:

Okomentovat