Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

sobota 3. března 2018

Doovládnutím médií, bezpečnostních a zpravodajských služeb se dělají státní převraty

Předsedou sněmovní Komise pro kontrolu činnosti GIBS byl napotřetí zvolen komunistický poslanec Zdeněk Ondráček. Ten byl v roce 1989 členem Pohotovostního pluku VB.
"Babiš to tady všechno bere do ruky a udělá tady pořádek," radují se jeho voliči.

Vedle Murína, kterého se Babiš snaží vystrnadit GIPS, tu ještě máme Českou poštu, již nuceně opouští Martin Elkán. Neměl prý vizi, brzdil rušení malých pošt. Elkán byl nominant ČSSD, která přichází o jednu pozici za druhou. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch vypoklonkoval ředitele nemocnic v Ostravě a Na Bulovce. Další člen ČSSD. Vítr se prohnal i Úřadem vlády, který podle Babišových slov fungoval jako pobočka Lidového domu placená státem. Velkým tématem jsou veřejnoprávní rozhlas a televize, na něž má spadeno především prezident Miloš Zeman, ale ani Andrej Babiš je v lásce nemá.

Ve dnech, kdy jsme si připomněli 70. výročí komunistického únorového převratu, tu máme Únor číslo 2, tentokrát komunisticko-kapitalistický, podle čínsko-ruského vzoru. Vždyť komunisté už zase rozhodují o důležitých postech i o existenci vlády a staví se do čela sil, které zemi chtějí odříznout od Západu.

Pro spolupráci s komunistickým vůdcem Vojtěchem Filipem se šéf ANO rozhodl hned po volbách, protože šéf KSČM je zkušený politický harcovník, drží slovo a Babiše nepodrazí. Nějaký Ondráček v Babišově strategii nehraje žádnou roli. I když teď se mu jako vrchní kontrolor GIBS zajisté hodí.

1 komentář:

  1. Mlátička nebyl Ondráček, ale Nováček z Č. Velenic

    OdpovědětVymazat