Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

pátek 18. března 2016

Lidé ze západní Evropy prchají do České republiky!

Právo: Mladí ze Západu míří do Česka. Cítí se tu bezpečněji

Deník Právo, stejně prolhaný jako zamlada, když se ještě jmenoval Rudé právo, zveřejnil článek Jiřího Vavroně a Jindřicha Gintera o tom, že za blahobytem a jistotami do České republiky prchají hromadně mladí lidé ze Západu.

Právo uvádí: "Do Česka se stěhují mladí lidé ze západoevropských zemí. Důvod? Snadněji tu seženou práci a hlavně se tu cítí bezpečněji. Vyplývá to z průzkumů, které má Právo k dispozici. Od roku 2004 se počet cizinců v Česku ze zemí EU zvýšil 2,3krát na současných 184 500." 

A do ČR se prý hrnou další Evropané ze všech koutů Unie. O přistěhování  má prý zájem například více než třetina mladých Italů, 13 procent Švédů, 60 procent Maďarů, 41 procent Poláků. V Evropě je kolem pěti miliónů mladých nezaměstnaných. A ti kvůli obavám z islámské migrace chtějí dát do pohybu a nastěhovat se do ČR, kde je klidněji.

Pokud nejsou soudruzi z Práva v alkoholovém opojení a nepopletli datum s 1. aprílem, měli by se o jejich geniální projevy zajímat lékaři některých ústavů, kde by podobnými články více oslnili. Bohužel zdá se, že nesmyslům Práva, jak je Zemanova země vyhledávaná, věří dobrá polovina čtenářů. 

Žádné komentáře:

Okomentovat