Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

úterý 29. března 2016

Malý český miliardář Babiš je milovaný za to, že vyzrál na EU

STEM - volební preference únor 2016: ANO 23 procent. Centrum pro výzkum veřejného mínění AV ČR - Stranické preference a volební model v březnu 2016: ANO 19,5 procenta.
SANEP - Volební preference - březen 2016: ANO 22,5 procenta.
SANEP - Důvěra členům vlády ČR - březen 2016: Andrej Babiš 40,9 procenta.Výsledek zaznamenal Burešovi malý pokles, ale pořád - skandál s dotacemi sem nebo tam - je ANO vítěznou stranou a Bureš druhým nejpopulárnějším politikem.

Českého burana skutečnost, že jde o usvědčeného nepoctivce, neodrazuje, ale přitahuje. Lid český postkomunistický říká: „Malý český miliardář Babiš s těma západníma imperialistickejma šmejdama pěkně vy**bal, to je ale pašák!“ A takový lid  český nic jiného nepřipouští, než aby v zemi byl prezidentem Zeman a nejvlivnějším ministrem Babiš.(Jiří X. Doležal)

Po cause Čapí hnízdo je možné o Andreji Babišovi říct řadu věcí odvozených z Babišovy obhajoby v Parlamentě. Především - jeho děti nejsou jeho, a pokud jo, tak patří do holdingu. Babiš nechtěl do politiky a stvořil ho Kalousek. A farma Čapí hnízdo je nejlepší nápad, který kdy Andy nevymyslel.

Celý národ ví, že Babiš vyvedl Čapí hnízdo z Agrofertu, napsal je na příbuzné, ti jakožto vlastníci načerpali padesát mega z fondů pro malé a střední podnikatele, a jak uběhla doba, po kterou museli být malým a středním podnikem, tak hned Babišovi farmu bohatší o padesát míčů vrátili. Jestli je to trestné, posoudí orgány činné v trestním řízení - naše i evropské.

Zda je Babiš slušný politik, nemusí ani nikdo posuzovat, o tom žádný slušný člověk ani neuvažuje.  

Žádné komentáře:

Okomentovat