Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

úterý 8. ledna 2019

Když bourá fotbalista Sparty

Nejlépe ohodnocený hráč české fotbalové ligy, stoper pražské Sparty, cestou do strahovského tréninkového centra letenských havaroval se svým luxusním vozem. Škoda na vozidle se vyšplhala odhadem k půl milionu korun!

Vše se mělo stát Semihu Kayovi, který si každý měsíc na Letné vydělá 3,7 milionů korun měsíčně. Stoper pražské Sparty, který se v neděli odpoledne vydal do tréninkového centra Sparty na Strahově se svým vozem Mercedes AMG GT R s maximálkou dosahující neskutečných 318km/h, pravděpodobně nedodržel předepsanou rychlost. “Řidič nepřizpůsobil rychlost povaze vozovky a svým schopnostem,” uvedl policejní mluvčí Jan Daněk pro deník iSport.

Kaya z nehody, kdy dostal v levotočivé zatáčce u strahovského stadionu smyk, vyvázl bez zranění. Způsobil ale svým nárazem do lampy škodu na veřejném osvětlení ve výši 20 tisíc korun a samozřejmě i na svém voze. Oprava jeho vozu bude o poznání dražší a škoda by se měla pohybovat dle odhadu okolo půl milionu korun.

Semih Kaya si na Spartě vydělá měsíčně 3,7 milionu korun, což ho řadí na pomyslný vrchol nejlépe placených hráčů v české soutěži. Na opravu svého luxusního vozu, který dokáže zrychlit z nuly na sto kilometrů v hodině za 3,6 vteřiny, si tak vydělá za nějakých šest dní

Žádné komentáře:

Okomentovat