Home

Antonín Švehla: Když má sedlák, mají všichni.

pondělí 4. února 2019

Zdivočelý Afghánec na diskotéce u sousedů

Bezpečnostní agentura v dolnorakouském Heidenrechsteinu byla v neděli ráno po třetí hodině povolána k uklidnění muže, který na diskotéce obtěžoval několik návštěvnic. Muž byl pod vlivem alkoholu a na členy bezpečnostní služby zaútočil.

Výtržník nejdříve hodil po mužích z bezpečnostní agentury půllitr, potom popelník. Nezbývalo než muže vyvést násilím ven. Vyhození vzteklého návštěvníka diskotéky však téměř stálo život jednoho člena bezpečnostní agentury. Výtržník se rozhodl pomstít. Na parkovišti našel láhev, kterou o stěnu budovy rozbil a s hrdlem od lahve se vrhl na členy bezpečnostní agentury, kteří hlídali vchod. Jen to, že si jednatřicetiletý muž v uniformě chránil předvídavě krk ho zachránilo, sklo ho pořezalo na ruce a na hlavě.

Potom se ostatním členům agentury podařilo zuřivce srazit k zemi a držet ho do příjezdu policie a záchranné služby. Policie měla s rozzuřeným mužem také hodně práce, než ho dostala do vozu a odvezla do nemocnice ve Weidhofenu. Zjistila, že se jedná o třiadvacetiletého Afghánce.

Jednatřicetiletý člen bezpečnostní agentury byl po ošetření (zašití dlouhých řezných ran) propuštěn z nemocnice. Službu při diskotékách vykonává už 7 let a tvrdí, že agresivita lidí se neustále zvyšuje, že v poslední době je nutno mnohem častěji zasahovat než dříve. Je však rozdíl mezi Rakušany a cizinci, kteří tropí výtržnosti. Rakušané nikdy nepoužívají ostré a jiné předměty, aby někoho zranili. Velitel okresní policie však říká, že není rozdíl mezi výtržníky rakouskými a cizími. Hlavním viníkem je alkohol.

Žádné komentáře:

Okomentovat